Warsztaty tworzenia muzyki na podstawie programów
Bandlab cakewalk

Program Bandlab jest świetnym programem do nauki tworzenia muzyki zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych muzyków. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć muzykę od podstaw i będziesz mógł pochwalić się własnym utworem rodzinie i przyjaciołom.
Niech pękają z dumy :)


Co oferujemy:

Nauczysz się wszystkich możliwości danego programu od podstaw. Przede wszystkim:

- miksowania

- dopasowywania brzmienia

- nagrywania własnych dźwięków przy pomocy wbudowanych  sampli lub przy pomocy pianina.

 

Dla kogo?

Kurs Programu Bandlab jest przeznaczony dla dzieci od 9-12 lat.

Cakewalk to program dla ciut starszych w wieku od 13-17 lat

Mile widziana podstawowa znajomość klawiatury

Startujemy już od października 2021!

Bandlab cakewalk

Cakewalk


Forma zajęć:

Grupy kameralne tylko 4 osobowe plus instruktor, dzięki tak małej grupie uczeń wyniesie ogromną wiedzę i satysfakcję z zajęć. Każde dziecko będzie miało własne stanowisko komputerowe wraz z potrzebnym sprzętem.

Czas trwania kursu to 3 miesiące. Dotyczy 4 spotkań w miesiącu 1 raz w tygodniu po 75 minut. 

Zajęcia odbywają się w profesjonalnej sali multimedialnej

Kiedy?

Zapraszamy na warsztaty od października 2021 roku. Zapisy drogą telefoniczną lub mailową trwają do końca września 2021 r. Liczba osób ograniczona! W przypadku większej liczby zgłoszeń pozostałe osoby wpisywane są na listę rezerwową.

Dokładne terminy będą uzgadniane niebawem. W celu ich ustalenia  prosimy o kontakt telefoniczny. Postaramy się dopasować godzinami do potrzeb osób zainteresowanych.

Instruktor

 

Magdalena Lachowicz-Kaniecka

Zajmuje się realizacją nagrań i produkcją muzyczną. Pianistka, pedagog, kompozytorka i aranżerka. Uzyskała dyplom Szkoły Muzycznej drugiego stopnia w Gdańsku - Wrzeszczu w specjalizacji muzyk - intrumentalista oraz jest absolwentką wydziału Wychowania Muzycznego, Rytmiki i Dyrygentury Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wieloletnia nauczycielka gry na fortepianie i keyboardzie, prowadzi również zajęcia teorii muzyki, umuzykalnienia i rytmiki.

 

Doświadczenie:

 

Współpracowała między innymi ze Szkołą Muzyczną Yamaha. Wielu spośród jej uczniow zdobywało nagrody i wyróżnienia na prestiżowym konkursie Młodego Muzyka oraz kontynuowali nauke na wyższych uczelniach muzycznych. Występuje zarówno jako solistka oraz jak i muzyk w różnych składach kameralnych. W swoim repertuarze posiada utwory rozmaitych gatunków muzycznych. Współzałożycielka takich grup jak Amabile, Amber duo czy zespół Vibrasoniq grający world music.

Cena:

Koszt miesięczny wynosi 400 złotych. Cały kurs trwa 3 miesiące. Kameralne grupy 3-4 osobowe. Zajęcia 1 raz w tygodniu po 1,5 godziny.
W ramach kursu zainteresowani poznają również podstawowe tajniki programu do tworzenia muzyki Ableton live

Aby kursy mogły się odbyć minimalna liczba zgłoszonych osób to 3. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.