Mateusz Kempa

Cześć! Nazywam się Mateusz Kempa, a z wykształcenia i zamiłowania jestem muzykiem. Pracuję głównie w szkole muzycznej jako nauczyciel przedmiotów teoretycznych - kształcenia słuchu i audycji muzycznych - w przedszkolach, gdzie prowadzę umuzykalnienie oraz na uczelni z kierunkiem artystycznym.
Oprócz bycia pedagogiem i przekazywania swojej wiedzy innym, stawiam także na ciągły rozwój. W wolnym czasie śpiewam w Chórze Kameralnym 44 1Hz. Z "Hercami" zdobyliśmy miano jednego z czterech najlepszych chórów na świecie podczas „chóralnego mundialu" – Llangollen International Musical Eisteddfod 2018. Jesienią 2019 roku grupa zaprezentowała się na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów chóralnych w Europie Tolosako Abesbatza Lehiaketa, wykonując przy tym serię koncertów w Hiszpanii.
Mam doświadczenie jako korepetytor wokalny i pianista-akompaniator w Sopockim Teatrze Muzycznym Baabus Musicalis, gdzie przygotowywałem muzycznie dzieci i młodzież do spektakli. Prywatnie uczę także gry na fortepianie oraz emisji głosu (śpiewu). Na naszych zajęciach rozwiniesz swoje muzyczne pasje, a ja będę Twoim mentorem po świecie pełnym muzyki, realizując program, który jest dobrany specjalnie dla Ciebie. Do zobaczenia!

Przedstawiamy resztę naszej kadry

"Jesteśmy dumni że możemy z nimi pracować!"

Justyna

Założycielka szkoły Przystań Muzyka

Uczy pianina i keyboardu

Klaudia

Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa

Uczy pianina i keyboardu

Magdalena

Doświadczona profesjonalistka

Uczy pianina i keyboardu

Mateusz

Gitarzysta, wokalista,

ukulelista oraz pianista